Co je zlo a co dobro + kdy jej sami vysíláme

devil+jesus.jpg
KDY VYSÍLÁM POZITIVNÍ ENERGII A KDY NEGATIVNÍ, i když mnohdy jednáme stejně
Působení toho, co děláme VŽDY MŮŽE BÝT POZITIVNÍ NEBO NEGATIVNÍ, jde jen o to, jak je energie vysílána!!!

Příklady:
1) LÁSKA k někomu
-není-li bezpodmínečná a svobodná a bez nároku na oplácení lásky, se pak stává NEGATIVNÍ silou - působící násilně, nuceně+její energie plynou v nárazech a dusí, tak i tento cit může působit negativně na nás i na jedince, ke kterému takový cit sami vysíláme, taková nesvobodná láska působí, například jako závislost=LPĚNÍ + její projev je žárlivost + TA, JAK ZNÁMO ŠKODÍ oběma.

2)POMOC JINÉMU
-pomoc jinému bez toho, že o ni požádá se tak stává silou negativní, která pak působí špatně na toho, komu chceme pomoci i na nás samotné-stává se porušením zákona svobodné volby+je tak silou násilnou a nutící+působí proti nám i proti tomu, komu takto násilím chceme pomáhat+OBĚMA PAK ŠKODÍ

3)STRACH, STRES + NEPŘIROZENÉ OBAVY
(strach-varovná přirozená reakce na nebezpečí - JEN V TOMTO PŘÍPADĚ JE POZITIVNÍ SILOU!!!)
-cítíme-li jakýkoliv druh strachu nebo stresu-jsme v negativních silách temných, jelikož NEVĚŘÍME BOHU A JSME OD NĚJ TEDY v tu danou chvíli odděleni -OPĚT ŠKODÍ NÁM SAMOTNÝM, pokud cítíme strach NIKOLI, JEN JAKO VAROVNÝ SIGNÁL pro ochrannou akci nás samotných, například pro útěk před nebezpečím.

4) PÉČE O SEBE
-pokud o sebe pečujeme běžně+cítíme u toho normální pocit sebe-přijetí, pak je to POZITIVNÍ ENERGIE VYSÍLANÁ z nás samotných přímo do našeho středu-solaru plexu, ALE pokud sebe NADHODNOCUJEME už jde o porušení zákonů Universa a jeho toku energií a náš pocit se mění v PÝCHU, COŽ JE TEMNÝ ENERGETICKÝ PROUD, VELMI ŠKODÍCÍ NÁM SAMOTNÝM, ale také škodí NAŠIM VŠEM POTOMKŮM!!!!! OPĚTOVNĚ jde o LPĚNÍ A NAVÁZANOST DUŠE NA "něco pozemského" v tomto případě NA VÁZANOST NA TĚLO A FYZICKÉ NAŠE VNÍMÁNÍ SEBE SAMA. OPĚTOVNĚ JDE O SILNÉ NEGATIVNÍ VLNY ZASAHUJÍCÍ AŽ PO NĚKOLIK GENERACÍ DOPŘEDU I DO ZADU V celém rodu!!!

A tak bych mohla pokračovat mnoha dalšími příklady, kdy jednou jde o NÁMI VYSÍLANOU ENERGII V POZITIVNÍM SMĚRU A podruhé jde o námi vysílanou energii silných negací, jež nás mnohdy brzdí po mnoho generací v určitém směru v našem životě!!!

MÁTE POTÍŽE? KONTAKTUJTE MNE + JÁ VÁM POMOHU

Kontakt :

genea1@email.cz

Marcela Abha Kunz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one